Továrna na sny

Autorka: Anie Songe

Anotace:

Jednoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony ze života v Londýně, Thajsku a na Bali.

Řádky pro všechny, co mají velký oči a dětský duše. Pro všechny, kteří věří, že každá pohádka vychází ze skutečného příběhu. Pro všechny, co mají sny, který jsou i nejsou běžný. A hlavně pro všechny, kteří mi věří, že jsem v minulém životě byla mořskou vílou. Protože jinak to nemá cenu číst.

Jestli vám má tato knížka něco předat, pak vrátit se o pár let zpátky a být každý den alespoň na pár minut dítětem, který tvoří a má radost z toho, že může být.

Ať je život každýho z nás továrnou na splněný sny.

20170214-dsc_0579

Velké oči mám a dětskou duši v sobě též ukrývám, ale na mořské víly a pohádky již nevěřím. Bylo, nebylo… Z toho jsem již vyrostla a vím, jak to na světě chodí. Své cestovatelské zážitky jsem započala v Anglii, kde jsem také narazila i na blog Anie Songe. Tato mladá slečna se vydala na cesty se svým přítelem (nyní snoubencem) a jejich zážitky sdílela na svém blogu. Spolu začali v Londýně, přemístili se do Thajska a skončili na Bali, kde se Anie pustila do psaní své vlastní knihy.

Továrna na sny vás provede dětstvím, pubertou, láskami až po život Anie a Lukáše v zahraničí.  V knize najdete mnoho vtipných příběhů doplněné krásnými ilustracemi, které si můžete sami vymalovat. Připravte si pastelky!! Při čtení se zasmějete, popřemýšlíte, zaťukáte si párkrát na hlavu a zavzpomínáte. Kniha vás vtáhne tak do minulosti, až zjistíte, že přemýšlíte nad svým dětstvím, pubertou, láskami a prvními zkušenostmi v zahraničí. Stanete se malým dítětem, které chodilo s dědou na houby a s babičkou na jahody. Vzpomenete si na svoji první velkou lásku, na svoje pracovní zkušenosti až zrekapitulujete celý váš život.

20170214-dsc_0573

Anie s Lukášem snili, přáli si a podnikli kroky, které je dostali k vytouženým snům a cílům. Tato kniha je důkazem toho, že sny se plní a to i snílkům. Nesmíte zůstat však jen u toho snění. V knize sice najdete pár gramatických chyb (bílý lidi), ale nic to nezmění na vtipnosti historek a kráse příběhu.

20170214-dsc_0555

20170214-dsc_0565

Ps: Děkuji za náramky a za návrat do dětství 🙂

8 thoughts on “Továrna na sny

 1. Četla jsem a kniha mě tak nezaujala. Slečna mi přijde dost naivní a hloupoučká. Ilustrace jsou opravdu krásné a jako omalovánky pro děti super:D Pro mě však vyhozených 350 Kč. Moc se mi líbí tvoje fotografie nejen zde ale i u jiných článků. Prodáváš je někde? Na Vinted nebo jinde?

  Liked by 1 person

  1. Kniha není pro každého. Myslím, že byste s mým přítelem sdílela stejný názor. Taky jim přijdou naivní, ale zvládli to 🙂 Dle mě mají ti dva štěstí, že mají sebe a podporují se navzájem. Já takového partnera, co by vycestoval jako Anie s Lukášem, nemám. A fotky neprodávám ,přemýšlela jsem o fotobance. Jsem moc ráda, že se fotky líbí. Děkuji 🙂

   Like

 2. Můžu se zeptat, kde jsi knihu koupila? Moc mě tvá recenze zaujala. Miluju mořské víly! Je to něco tak kouzelnýho! Pamatuješ si ještě H2O staší přidat vodu? Ach. Bože! ♥

  Také píšu blog a udělala by jsi mi největší radost, kdyby ses podívala! Budu ti nesmírně vděčná!
  Přeji ti mnoho stěstí, lásky a úspěchů!!!
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s